Ostatní služby

 

Montáže solárních systémů, baterií, LED osvětlení

Montáže nádrží na vodu a bojlerů, rozvody teplé vody

Montáže hlásičů detekce kouře, plynu a oxidu uhelnatého

Montáže klimatizací

Přestavby plyn. rozvodů dle ČSN včetně revize

Přestavby elektroinstalací dle ČSN včetně revize

 


Servis a údržba podvozků AL-KO KOBER a KNOTT

-výměna ložisek, tlumičů, bzdového obložení, bzdových bubnů, brzdových lanovodů atd.

-veškeré další náhradní díly

 

Výkup a prodej přívěsů všech značek za nejlepší ceny


Zapůjčení ozvučovací sestavy Yamaha Stagepas

Yamaha Stagepas 300 je malý a snadno přenosný P.A. systém, složený z výkonového mixážního pultu a dvou pasivních reproboxů vybavených 8` basovým a 1` výškovým reproduktorem a bassreflexem. Sestava je vynikajícím řešením ozvučení pro samostatně vystupující umělce, one man show, veřejné řečníky, zpěváky a všechny ty, kteří požadují lehký, přenosný a rychle smontovatelný ozvučovací systém. Výkonový mixážní pult nabízí k využití celkem 8 vstupních kanálů - 4 mikrofonní vstupy a 2 stereo linkové vstupy. Všechny vstupy jsou vybaveny dvoupásmovým ekvalizérem. Každý mikrofoní vstup je možno přepnout na linkovou úroveň.
Vestavěný zesilovač poskytuje slušný výkon 2x 150 W, díky čemuž postačí pro ozvučení menších i středních prostorů. Zvuk je možno dobarvit interním reverbem, spínatelným pro každý mikrofonní kanál. O maximální hlasitost a nezkreslenou reprodukci se stará zabudovaný limiter. Výstupní signál je možno zvukově doladit přepínatelným filtrem Speech/Music, jenž zvýrazní vždy tu správnou frekvenční složku, jež je pro daný signál důležitá Oba reproboxy je možno využít jako hlavní P.A., případně jeden z nich položit na zem a využít jako pódiový monitor. K tomuto účelu mají reproboxy jednu stěnu zkosenou. Na pultu je možno pro monitorový výstup nastavit samostatnou úroveň hlasitosti. 
Mixážní pult je možno nechat zamontovaný v instalačním prostoru jednoho boxu. Prostor druhého boxu je možno využít jako místo pro uložení šňůr a dalšího nezbytného příslušenství. Díky tomu se čas a prostor nutný pro instalaci i sbalení systému zkrátí na naprosté minimum.

K sestavě můžeme zapůjčit pódiový zpěvový mikrofon Sennheiser E845 S včetně stojanu-Superkardioidní mikrofon je nejuniverzálnější z řady dynamických mikrofonů evolution. Silný dynamický zvuk s brilantní průzračností a přitom mimořádnou odolností proti zpětné vazbě předurčuje tento mikrofon nejen pro využití na scéně při live vystoupeních v celém spektru hudebních žánrů, ale také pro nahrávky v malých studiích a pro kvalitní snímání mluveného slova v interiéru i v exteriéru. Cena zapůjčení dohodou.